Kane bere te enderrojne miliona njerez ne mbare boten por tashme ylli i tyre la perendduar dhe kete e tregojne me se shumti edhe shenjat qe ka lene koha ne fizikun e tyre.

Behet fjale per shume njerez te njohur te artit ne vitet ’80, te cilet as me nderhyrjet kirurgjikae nuka kane arritur ta shpejtojne rrenimin fizik. Me poshte shfaqen disa nga keta emra, ku dallimi mes se shkuares dhe te tashmes eshte i qarte.

FOTO GALERI
1/12
Kim-Basinger

Top Channel