Roberto Carlos do te kthehet tek Corinthians

02/12/2009 16:35

Roberto Carlos do te kthehet ne atdhe. Braziliani do te lere Fenerbahce per te kaluar ne ekipin e Corinthians ku luan dhe Ronaldo.

Ish-kampionit te botes do t’i perfundoje kontrata me turqit me 20 dhjetor dhe si qellim ka mbylljen e karrieres ne vendin e tij.

Skuadra e tij e ardhshme pritet te jete Corinthians ku do te gjendet ne shoqerine e ish-shokut te skuadres ne Selecao dhe Realin e Madridit.

Top Channel