Fitorja me Palermon, Murinjo entuziast

30/10/2009 01:25

Pas ndeshjes kunder Palermos te cilen Inter e fitoi 5-3, trajneri zikalter Hoze Murinjo eshte shprehur mjaft entuziast per formen e ekipit te tij.

“Ne kete periudhe me duket sikur zbresim ne fushe me shume kualitete dhe energji. Palermo reagoi ne menyre fantastike. Shenoi menjehere dhe ne per pak caste humbem qetesine”, eshte shprehur Mou pas ndeshjes se San Siros kunder Palermos.

Nderkohe pas ndeshjes tekniku portugez bashke me presidentin e Interit, Masimo Morati kane vizituar lojtaret e Palermos ne dhomat e tyre te zhveshjes per t’i uruar per lojen e bukur qe zhvilluan.

Top Channel