Demtohet Snejder, nuk do te luaje per dy jave

26/10/2009 14:35

Wesley Sneijder ka pesuar nje terheqje ne muskujt e kembes se djathte dhe do te qendroje pa luajtur per dy jave: kunder Palermos, te enjten ne mbremje ne Meazza dhe kunder Livornos, te dielen ne Picchi.

Lajmin e ka bere te ditur skuadra e Interit ne nje komunikate per shtyp.

Holandezi zikalter ndoshta nuk do te jete i pranishem edhe ne takimin e Champions League kunder Dinamos se Kievit, ne program me 4 nentor.

Top Channel