James: U operova nga kanceri 

20/10/2009 10:45

“Pata frike per shume dite dhe nervat e mia ishin shume te tendosura”.

Keshtu thote Lebron James, ylli i Cavaliers dhe lojtari me i mire i sezonit te fundit te NBA-se.

Basketbollisti tregon per ankthin e tij, qe perfundoi fatmiresisht me sukses. “King James” u operua ne qershorin e shkuar nga nje tumor ne nofullen e djathte.

“Kur me folen per kancerin, pata shume frike dhe per dite te tera kam patur nje shqetesim te madh. Besova veten te profesionistet me te mire. Per fatin tim te mire, tumori ishte beninj”, rrefen Labron James.

Top Channel