Boterori, hidhet shorti i ndeshjeve te playoff

19/10/2009 13:55

Hidhet shorti i ndeshjeve te Playoff per boterorin e vitit 2010 ne Afrike te Jugut.

Irlanda do te perballet me Francen, Portugalia me Bosnjen, Greqia me Ukrainen dhe Rusia me Sllovenine, persa i perket ndeshjeve ne zonen europiane.

Ndeshjet e para te playoff do te luhen me 14 nentor.

Top Channel