Lazio preferon Arautinovic ne kembim te Pandev

14/10/2009 12:00

Bisedimet per transferimin e Goran Pandev tek Inter jane ne pikun e tyre.

Lazio dhe zikalterit po studiojne shume alternativa per te perfunduar me sukses marreveshjen qe ne muajin janar. Nje prej emrave me te lakuar ne ambientet zikalter eshte sulmuesi i Parmes,  Biabiany, i cili bashke me te rinjte Obi apo Khrin mund te zbresin ne Rome.

Nje tjeter alternative eshte huazimi i austrakut Arnautovic. Sulmuesi i Twentes pelqehet nga bardhekalterit, por pengesa e vetme eshte se Inter nuk ka paguar ende per ta shkeputur ligjerisht nga klubi holandez.

Top Channel