Beckham kap per fyti kundershtarin

15/09/2009 11:05

David Beckham humb kontrollin e kjo eshte nje gje qe nuk mund ta shohesh cdo dite.

Te dielen ne fund te nje ndeshje e kapi ne fyt kundershtarin dhe e shtrengoi me te gjithe forcen.

Nuk dihet cfare ka menduar ne ate moment 34-vjecari ish-milanist ne takimin ndaj Dallas, ku skuadra e tij Los Angeles Galaxy humbi me rezultatin 3-6.

Krize nervash

Tashme mund te flitet per krize nervash per David Beckham. Pas nje kartoni te kuq te marre nje muaj me pare ne nje faulli te ashper ndaj Peter Vagenas, te Seattle Rounders, kesaj radhe “Spice boy” ka bere nje tjeter figure te keqe.

Ne fund te takimit futbollisti ka kapur nga fyti kundershtarin, Daniel Hernandez.

Zhgenjim i trajnerit

“Do te ishte me mire nese Beckham do ta tregonte gjithe kete grinte ne ndeshje”. Keshtu komentoi trajneri i Galaxy, Bruce Arena.

Beckham nuk ka marre asnje karton, po gjesti i cuditshem mund t’i shkaktoje ndonje stop.

Top Channel