Premier League, Hiddink kerkon te kthehet

09/09/2009 13:30

Trajneri i Rusise, Guus Hiddink do donte te kthehej ne Premier League. Ne nje interviste te dhene per “Guardian”, ai ka deklaruar se i mungon Anglia dhe atmosfera e kampionatit.

Pas eksperiences me Chelsea ne sezonin e fundit, Hiddink do te donte te kthehej ne Angli.

“Adhuroj te qendroj ne Angli per atmosferen qe ka. Me mungon”, tha ai.

Tekniku holandez, 62 vjec, ka ne program te shkeputet vitin e ardhshem pas boterorit te Afrikes se Jugut.

Top Channel