Ferguson: United mund te fitoje

03/09/2009 17:25

Per sir Alex Ferguson ekipi aktual i Manchester United nuk eshte inferior krahasuar me ate te vitit te shkuar qe fitoi titullin e trete kombetar me radhe.

Sic edhe tregon edhe merkatoja e veres e cila ka qene e kufizuar, Ferguson beson ne skuadren e sivjetshme.

“Nuk ndryshojne planet vjetore per nje humbje. Ne kete sezon besojme ne pjekurine e plote te disa elementeve dhe ne permiresimin e disa te tjereve”, eshte shprehur Ferguson.

Top Channel