Arrestohet “Fritzl-i serb”, abuzonte me vajzat

19/08/2009 16:10

Nje 45 vjecar serb eshte arrestuar nga policia vendase pasi ai abuzonte seksualisht prej disa vitesh me dy vajzat e tij 16 dhe 19 vjecare.

Gazeta vendase “Press” ka publikuar lajmin ku tregon qarte se kemi te bejme me nje rast qe mund te quhet shume mire “Nje Fritzl serb”. Radoslav Jovicic eshte arrestuar pas denoncimit te fqinjeve ne Rapocev, rreth 30 km larg Beogradit.

Perdhunimet sistematike i kane konfirmuar jo vetem vajzat e tij por edhe bashkeshortja qe ka thene se asnjehere nuk e ka denoncuar pasi kercenohej me vdekje nga i shoqi.

Top Channel