F1, gruaja e Massa-s: Kisha frike

05/08/2009 19:05

“Ajo qe kisha me shume frike ishte se mos nuk ishte me i pari”. Keshtu eshte shprehur bashkeshortja e Felipe Massa-s, Rafaela.

“Kur kuptova rendesine e aksidentit kisha frikes se mos Felipe nuk ishte me i pari, por fale Zotit tani mund te them se eshte gjithnje ai, me te njejtat perkujdesje dhe te njejtat mani”, tha ajo per mediat braziliane.

“Nuk do ta dije kurre se cfare ka ndjere familja teksa e shihte keshtu”, perfundoi Rafaela.

Top Channel