Roma, Totti nderpret stervitjen

03/08/2009 15:50

Francesco Totti ka nderprere sot stervitjen, duke lene fushen e Trigorias, per shkak te nje dhimbjeje ne kofshen e djathte.

Ne faqen e internetit te Romes thuhet se Totti kishte pesuar nje traume disa dite me pare.

Prezenca e tij ne turnin e trete per paraeleminatoret e Europa League, nuk eshte 100 perqind i sigurte.

Nderkohe eshte bere stervitje individuale per Baptista, Tonetto, Faty, Aquilani (vetem pishine), Cicinho, Doni dhe Okaka.

Top Channel