SMS-te sekrete mes Ibras dhe Moratit

31/07/2009 18:55

Ibrahimovic ka mbushur me sms Morattin, duke u deklaruar i gatshem per te ikur nga Interi nese nuk do t’i hapte rrugen per te kaluar tek Barca.

Mesazhe drejtuar edhe drejtuesve te ekipit spanjoll, por edhe lutje per presidentin e Interit Moratti.

“Me kishe thene se nese do me kerkonte Barca do me kishe lene te ikja”, thuhej ne nje nga mesazhet e Ibrahimovic.

Top Channel