Eto’o: Dua te rifitoj Ligen e Kampioneve

27/07/2009 12:10

“Pergezoj shoket e skuadres qe fituan derbin e pare”. Keshtu eshte shprehur sot pas takimit me Milanin, Samuel Eto’o.

Duke folur per Morratin, ai deklaroi se “eshte nje person me zemer te madhe”.

“Jam shume i lumtur qe jam me Interin, jam ketu per te punuar dhe fituar Ligen e Kampioneve”, deklaroi kamerunezi qe do ta kaloje diten e pare me ekipin e ri duke kryer vizitat mjekesore

Top Channel