Hleb: Nuk dua te shkoj tek Interi

24/07/2009 14:00

Alexander Hleb eshte kunder kalimit te tij nga Barcelona tek Inter. Mesfushori bjellorus ben pjese ne bisedimet qe cuan Eto’o tek Inter dhe Ibrahimovic tek Barcelona.

 Hleb eshte dhene hua pa detyrime nga spanjollet e shoqerise se Moratit, por lojtari ne nje interviste per revisten gjermane “Sport Bild” nuk eshte dakord.

“Une kam nje kontrate me Barcelonen dhe po pergatitem per sezonin e ardhshem. Objektivi im eshte te qendroj dhe te jem i nevojshme per skuadren”, eshte shprehur ai.
 

Top Channel