Gerrard shpallet i pafajshem

24/07/2009 14:20

Steven Gerrard shpallet i pafajshem. Futbollisti i Liverpoolit dhe i Anglise akuzohej se bente pjese ne grupin qe ushtroi dhune ndaj biznesmenit Marcus McGee ne nje klub nate ne afersi te Liverpoolit, ne dhjetor te vitit te shkuar.

Pas gjykimit te ceshtjes, gjykata vendosi rrezimin e cdo akuze ndaj tij.

 

Top Channel