Nderron jete vajza e Mike Tajson

27/05/2009 04:20

Vajza 4-vjecare e legjendes se boksit, Mike Tyson, ka nderruar jete pas nje aksidenti nje dite me pare ne shtepine e saj.

Exodus Tyson u gjend pa ndjenja nga i vellai 7-vjecar, e lidhur ne gryke nga nje litar i nje pajisjeje te palestres se shtepise.

Vogelushja nuk ka mundur te rezistoje dhe ka humbur jeten disa ore me vone ne spital.

Tyson me marrjen e lajmit ka nderprere cdo impenjim dhe eshte kthyer prane te bijes.

Top Channel