Diego “ngrin” perkohesisht ofertat

18/02/2009 19:45

I shumekerkuari brazilian i Werder Bremen-it, Diego qarteson situaten, duke mbajtur larg per momentin te gjitha klubet qe e kerkojne.

“E di qe me kerkojne tek Juventus, Real Madrid dhe Manchester City por nje vendim perfundimtar do ta marr ne muajin maj”, ka theksuar sulmuesi, duke u dhene fund perkohesisht zerave per te ardhmen.

Ne vijim te deklarates, ai e ka bere te qarte se, per momentin mendon vetem per skuadren gjermane dhe ne fund te sezonit do flase me drejtuesit e shoqerise per te marre nje vendim.

“Juventus eshte nje klub i madh dhe nuk mund te them asgje tjeter pervecse ndiej kenaqesi per kete”, ka thene Diego, duke lene pezull ceshtjen e transferimit te tij.  

Top Channel