Adriano rikthehet, Mourinho studion Man. United

09/02/2009 17:45

Trajneri portugez Jose Mourinho ka udhetuar drejt Anglise ku ka vezhguar Manchester United, kundershtari i radhes per Interin ne Champions League.

 

Por nderkohe qe portugezi po studion me vemendje skuadren kampione te Anglise dhe Evropes, nga klubi i tij vijne lajme te mira, sepse Adriano e ka perfunduar pezullimin dhe do jete i gatshem per derbin me Milanin ne 24 shkurt.

Sulmi qe mund te zbrese ne fushe mendohet te jete i perbere nga dyshja Ibrahimovic-Adriano, te cilet kane treguar se jane sulmuesit me ne forme ne radhet zikalter, ndersa prapavija do perbehet nga 4 mesfushore dhe po kaq mbrojtes.

Kjo skeme le jashte fushe dy sulmuesit Cruz dhe Crespo, ndersa Mancini do vazhdoje te ngrohe stolin. Nje tjeter i demtuar nga zgjedhjet e trajnerit eshte edhe Obinna, ndersa Balotelli mund te shpresoje per ndonje minute dhurate.

Top Channel