Olympiacosi me një shqiptar në Londër, për përmbysjen e madhe!
Bayerni prek çerekfinalet, Napoli dhe Barça ndahen në paqe!
Derbi me 250 forca sigurie private! Këngëtari Majk spektakël në pushim të ndeshjes
Sport
Real Madrid nuk heqë dorë nga Haaland
Europa League/ Inter-Ludogorets luhet pa tifozë
Igli Tare jep lajmin e fundit në Open: Futbolli italian me dyer të mbyllura
Një javë e mbushur me derbi/ Nisi me përballjen e Tiranës B dhe partizanit B
Sport
Tifozët, problemi i “Air Albania”/ Javë e pasuar me tifozë të arrestuar dhe 9 persona në kerkim
Kush është kandidati kryesor për marrjen e drejtimit të Bayern-it?
Emri+foto/ Kush është menaxheri shqiptar i futbollit i vënë nën hetim për pastrimin parash
Në pronësi një nga 5 agjencitë më të fuqishme në botë, menaxheri shqiptarë i futbollit nën hetim. “Pastroi miliona Euro”
Sport
Alarmi nga CoronavirusI në Itali, shtyhet edhe Torino-Parma!
Shkatërruan stolat në “Air Albania”, arrestohen 3 tifozë, 9 shpallen në kërkim
Përballja e ‘titanëve’/ Tyson Fury është mbreti i ri në boks, mposht Wilder
Koronavirusi ‘prek’ edhe Serie A, shtyhen 3 ndeshje. Inter-Sampdoria dhe…
Sport
Fiorentina për 33 minuta me 10 lojtarë, Milani s’mbron dot rezultatin
Schalke në krizë, merr pesë “shuplaka” nga Leipzigu
“Perla” e Morales shtang Realin, Barcelona i merr kreun
Superliga e Portugalisë; Futbollisti braktis ndeshjen pas koreve raciste
Sport
Barazon Partizani/ Fitojnë Skënderbeu, Vllaznia dhe Laçi
Rama dënon thyerjen e stolave në stadiumin “Air Albania”: Uroj që të mbyllen pas hekurave
Më shumë