Top Story

E mërkurë, 21:00

Top Story është një cikël dokumentarësh politiko-investigativë që e tejkalon informacionin bazë të raportimit.

Video

“ Gërdeci i plagosur” – Historia prekëse e 3 fëmijëve dhe pamje ekskluzive të fabrikës së demontimit – Top Story
14/03 12:06
“Top Story”, pamje ekskluzive të fabrikës së demontimit në Gërdec, pak para shpërthimit
13/03 22:03
“Top Story”, Zamira Durdaj: Nuk e fal gjakun e djalit tim, sot nuk ka asnjë të dënuar!
13/03 21:57
“Top Story”, historia e Erison Durdajt, djalit 7-vjeçar që humbi jetën nga shpërthimi i Gërdecit
13/03 21:53
“Top Story”, rrëfimi i Kristianës. Humbi të ëmën në tragjedinë e Gërdecit dhe sot është e birësuar
13/03 21:41
“Top Story”, mesazhi i Reginës: Mos bëni padrejtësi ndaj njerëzve të pafajshëm!
13/03 21:24
“Top Story”, babai i Reginës: Kemi fituar gjyqin me Delijorgjin, por asnjë Përmbarues nuk ia sekuestron pronat
13/03 21:22
Ekskluzive në “Top Story”, rrëfimi prekës i Reginës. Humbi krahun në tragjedinë e Gërdecit
13/03 21:11
“Biznes me vdekjen” – Miliona lekë për një varr dhe sekserët e morgut – Top Story
07/03 12:04
Promo- Top Story: BIZNES ME VDEKJEN – Të Mërkurën
05/03 18:27
“Ilaçe që vrasin” – Nga kontrabanda e deri tek barnat serbe dhe turke – Top Story
28/02 12:12
Ilaçe që vrasin, Top Story, sonte, ora 21:00, në Top Channel
27/02 13:21
“Grabitje Spektakolare” – Video ekskluzive sesi sulmojnë “skifterët” – Top Story
21/02 11:24
Top Story – Grabitjet spektakolare, sonte, ora 21:00, në Top Channel
20/02 11:15
Grabitje spektakolare, të mërkurën, ora 21:00 në Top Story
18/02 19:46
Video të tjera