Shqipëria LIVE

Cdo ditë në orën 12:30 -15:00

Cdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre.  Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë cdo ditë në ekranin e Top Channel.Cdo ditë  në orën 12:30 -15:00 Shqipëria Live në Top Channel.

Video

Kujdes kur pastroni pusin, asnjëherë mos e bëni vetëm! Flet specialisti– Shqipëria Live, 28 Maj 2020
28/05 17:48
Pusi kishte vetëm 1 metër ujë, por me vdiqën djalin dhe bashkëshortin – Shqipëria Live, 28 Maj 2020
28/05 17:48
Të veshur si policë, grabitësit bëjnë namin – Shqipëria Live, 28 Maj 2020
28/05 16:27
U vra në derë të shtëpisë, nuk merrej me trafik droge – Shqipëria Live, 28 Maj 2020
28/05 16:24
Djalin ma vranë afër derës së shtëpisë, ishte sëbashku me një shok – Shqipëria Live, 28 Maj 2020
28/05 16:23
I riu ra në pus, babai hyri ta ndihmonte, humbën jetën të dy – Shqiperia Live, 28 Maj 2020
28/05 15:52
I ndaloi se ishte policia, i vjedhin makinën dhe e dhunojnë – Shqipëria Live, 28 Maj 2020
28/05 15:51
Si ta sfidojmë alergjinë e polenave – Shqiperia Live, 28 Maj 2020
28/05 15:40
26 vjeçari u vra në Vlorë, babai tregon detajet e ngjarjes – Shqipëria Live, 28 Maj 2020
28/05 15:06
Ja çfarë shkruhet në Dosjen e fshehte të komunizmit për Robert Ndrenikën-Shqipëria Live, 27 Maj 2020
27/05 18:24
U arratisen 45 vite me varkë, ja ku është sot familja – Shqipëria Live, 27 Maj 2020
27/05 18:24
Isha 12 vjeçe kur u arratisëm me varkë, kisha shumë frikë – Shqipëria Live, 27 Maj 2020
27/05 18:03
Reshat Arbana ishte një komunist i mirë, shkruhet në Dosjen e komunizmit-Shqipëria Live, 27 Maj 2020
27/05 17:39
Mjeku tregon ja pse u rrit numri i të prekurve me Korona në Tiranë – Shqipëria Live, 27 Maj 2020
27/05 17:29
Aktori i njohur: Ja letra Enver Hoxhës që më shkatërroi jetën – Shqipëria Live, 27 Maj 2020
27/05 17:19
Video të tjera