E Diell

E diel, 15:30 - 19:30

Programi “E Diell” ka karakter argëtues, pak informativ, edukativ i cili në thelb nuk ka qëllim konkurues, por sjelljen përpara teleshikuesit shqiptar brenda dhe jashtë vendit një formë të re komunikimi përtej skemës së njohur apo moderimit “One man show”. Programi ka një spektrum të gjerë të çështjeve që do të përcjelle, duke i ndërthurur ato në rubrika të ndryshme që përfshijnë: shkencë, modë, çështje sociale, lojë dhe argëtim, sfida të shkurtra si nga të ftuar po ashtu edhe nga publiku vetë, politike, showbizz, humor, muzikë, vallezim, numra shpejtësie, femijë si dhe intervistat me të ftuarit që realizohen përpara një publiku live në studio.

Video

Episodi i plotë: E Diell 26 Janar 2020 Entertainment Show
26/01 19:25
E pabesueshme, konkurrentja refuzon rezultatin, finalistët e Beauty… “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 19:22
Kush do të triumfojë në sfidën e bukurisë? Shpallen finalistët në Beauty “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 19:22
Mariza Ikonomi zbulon ‘problemet’ që ka patur me policinë në adoleshencë “E Diell”,26 Janar 2020
26/01 18:37
Mariza Ikonomi:Sherri i mamit & babit, me lekët e festivalit u ble lavatriçja”E Diell”,26 Janar 2020
26/01 18:37
Mariza Ikonomi këndon LIVE ‘Piano e vjetër’ “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 18:14
Zbuloni debatin e fortë që bën bashkë Fjoralbën dhe Olti Currin TROTUAR “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 18:02
Fjoralba dhe Ina debat në studio: ‘Njerëzit e pasur paragjykohen’ “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 18:01
Rrëfehet Erla Mëhilli: Kam bërë ndere kur kam qenë në PD “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 17:20
Erla Mëhilli thyen heshtjen, flet në “E Diell” pse braktisi gjithçka, 26 Janar 2020
26/01 17:16
Densitometria e kockës, parandalimi në kohë i Osteoporozës INTERMEDICA “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 17:01
‘Mendon se jam xheloze për ty?’ Ina dhe Antoneta debatojnë në Për’puthen “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 16:43
Bëni gati tryezën! Conad ju sjell ushqimet më të shijshme dhe të sigurta “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 16:37
Djemtë kundër njëri-tjetrit, arsyeja janë vajzat PËRPUTHEN “E Diell”, 26 Janar 2020
26/01 16:36
Parodi Pupazzet ‘Çfarë ka sot në E Diell’, 26 Janar 2020
26/01 15:35
Video të tjera