Guida TV

07:00
"Wake Up"
10:00
Telenovela "Beti ne Nju Jork"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Ne Shtepine Tone"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:00
Soap Opera "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne Pese"
18:20
Premiere Game Show
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Open"
23:00
"Procesi Sportiv"
00:30
Lajme e Moti
01:05
TOP TALK R
01:30
"Fiks Fare" R
02:30
"Rrathe" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
Serial "Shpetimtari i Shpirtrave" R
04:17
Serial "Parajsa e Zonjave" R
05:07
"Ftese ne Pese" R
06:10
"Fiks Fare" R
07:00
"Wake Up"
10:00
Telenovela "Beti ne Nju Jork"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Ne Shtepine Tone"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:00
Soap Opera "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne Pese"
18:20
Premiere Game Show
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Top Story 2"
22:00
"Top Show"
00:00
Lajme e Moti
00:35
TOP TALK R
01:00
"Fiks Fare" R
02:00
Serial "Shpetimtari i Shpirtrave" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
Cikli "Rrathe" R
04:10
Serial "Parajsa e Zonjave" R
05:07
"Ftese ne Pese" R
06:10
"Fiks Fare" R
07:00
"Wake Up"
10:00
Telenovela "Beti ne Nju Jork"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Ne Shtepine Tone"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:00
Soap Opera "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne Pese"
18:20
Premiere Game Show
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Soiree 2"
23:00
"Top Story 2" R
00:00
Lajme e Moti
00:35
TOP TALK R
01:00
"Fiks Fare" R
02:00
Serial "Shpetimtari i Shpirtrave" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
"Rrathe" R
04:10
Serial "Parajsa e Zonjave" R
05:07
"Ftese ne Pese" R
06:10
"Fiks Fare" R
07:00
"Wake Up"
10:00
Telenovela "Beti ne Nju Jork"
10:55
Exclusive "Dinamo: Vajzat qe bene histori" R
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Ne Shtepine Tone"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:00
Soap Opera "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne Pese"
18:20
Premiere Game Show
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Open"
23:00
Serial "Damages3/Demet3"
00:00
Lajme e Moti
00:35
TOP TALK R
01:00
"Fiks Fare" R
02:00
Serial "Shpetimtari i Shpirtrave" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
"Rrathe" R
04:10
Serial "Parajsa e Zonjave" R
05:07
"Ftese ne Pese" R
06:10
"Fiks Fare" R
07:00
"Wake Up"
10:00
Telenovela "Kush eshte kush?!"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Ne Shtepine Tone"
15:00
Lajme e Moti
15:40
TOP TALK
16:00
TN "Parajsa e Zonjave"
17:00
"Ftese ne Pese"
18:20
Premiere Game Show
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Fiks Fare"
21:00
"Hell's Kitchen 2/ Kuzhina e Djallit 2"
23:00
Serial "Damages3/Demet3"
00:00
Lajme e Moti
00:35
TOP TALK R
01:00
"Fiks Fare" R
02:00
Serial "Shpetimtari i Shpirtrave" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
"Rrathe 2" R
04:10
Serial "Parajsa e Zonjave" R
05:07
"Ftese ne Pese" R
06:10
"Fiks Fare" R
07:00
INFO
07:25
Serial "Gjak e Trendafil" R
09:00
Serial Vizat: "Oborri i Fermes 2"
10:00
Telenovela "Kush eshte kush?!"
12:00
Lajme e Moti
12:42
"Hell's Kitchen 2/Kuzhina e Djallit 2" R
15:00
Lajme e Moti
15:45
"Fshatrat e Shqiperise"
16:20
POP CULTURE
18:00
"Hipokrati 2"
19:30
Lajme e Moti
20:10
"Gjurme Shqiptare 6"
21:00
"Shiko Kush Luan 3"
23:00
Serial "Damages 3/Demet 3"
00:00
Lajme e Moti
00:35
Pop Culture R
03:00
Lajme e Moti
03:35
Film "Heroi i Fundit IV" R
05:07
Film "Grabitesit" R
07:00
INFO
07:30
Serial "Gjak e Trendafil"
09:00
"Hipokrati 2" R
10:30
"Top List"
12:00
Lajme e Moti
12:45
"Shiko Kush Luan 3" R
15:00
Lajme e Moti
15:30
"E Diell"
19:30
Lajme e Moti
20:00
"Vitrina e Librit"
20:20
"Exclusive"
21:00
"Portokalli"
00:00
Lajme e Moti
00:35
"Top List" R
03:00
Lajme e Moti
03:35
Film "Heroi i Fundit IV" R
05:07
Film "Dritat e se premtes mbrema" R