Keni frikë se do shëndosheni gjatë karantinimit? Dietologia zbulon “formulën” për të qëndruar në formë
02/04/2020 15:37
“Do prodhojmë 3 milionë doza në javë”/ Kompania e cigareve pretendon se ka gjetur vaksinën, kërkon mbështetje nga qeveria britanike
02/04/2020 10:40
Covid-19/ Vaksina 100-vjeçare po testohet si armë kundër virusit
01/04/2020 12:57
Rreziku Covid-19! A e ka ndjekur ky virus njerëzimin prej vitesh?
01/04/2020 11:42
Covid-19/ Eksperti amerikan paralajmëron: Virusi mund të rikthehet më i fuqishëm herën e dytë nëse…
27/03/2020 09:28
Klorokina: A është mjekimi 70-vjeçar i malarias faktor në betejën kundër koronavirusit?
20/03/2020 21:17
Rakia e uiski mund të vrasin COVID-19; Koronavirusi i ri, më i ndjeshëm ndaj alkoolit se SARS e MERS
19/03/2020 15:17
Si të trajtojmë koronavirusin COVID-19; Pyetje-përgjigje me pneumologun rus Chuchalin
18/03/2020 19:01
Pastrimi dhe dezinfektimi, 2 hapat më të rëndësishëm të mbrojtjes nga COVID-19
15/03/2020 09:40
Çfarë ndodh me trupin tonë gjatë izolimit?
15/03/2020 08:36
Ngrohtë, ftohtë, lagështirë? Çfarë u duhet viruseve për mbijetesë
28/02/2020 16:30
Steriliteti mashkullor dhe kanceri i prostatës kanë të njëjtën arsye?
26/02/2020 13:47
Koronavirusi në Itali, Shqipëria do dyfishojë kontrollet në kufi
22/02/2020 11:38
OBSH: Virusi përhapet lehtë. Duhet të përgatitemi, mund të ketë kufizim të lëvizjeve
23/01/2020 15:02
Gripi, 12 orë më 40 gradë/ Mjekët: Në Shqipëri lëvizin dy lloje virusi
21/01/2020 15:26
Gripi me temperatura të larta/ Mjekët: Në Shqipëri po qarkullojnë dy lloje virusesh
14/01/2020 16:25
Shfaqet virusi misterioz në Kinë, sa duhet të jemi të shqetësuar?
10/01/2020 23:57
Mbërriti edhe gripi/ Çdo javë kërkojnë ndihmë 11 mijë persona të prekur nga virozat
06/01/2020 15:02
Moti shtoi virozat, nis përhapja e gripit/ Komplikacione dhe temperaturë 40 gradë
04/01/2020 15:01
Xhenxhefili dhe lëngjet plot vitamina për organizëm të forte
03/01/2020 09:27
Përse trupi kërkon më shumë ushqim në dimër?
03/01/2020 09:11