Tiranë, dy aksidente rrugore, dy të vdekur
20/12/2014 00:00
Arrestohet “Messi i Shqipërisë”, trafikonte deri në 200 kg kokainë në Europë
20/12/2014 00:00
Shkodër, ekzekutohen në mes të rrugës dy persona
20/12/2014 00:00
Në burg vrasësi i dy “grabitësve”. Prokuroria, 30 ditë kohë për të përgatitur dosjen
20/12/2014 00:00
Kakavijë, ndalohen 88 klandestinë. Po tentonin të arrinin Greqinë
20/12/2014 00:00
Zbardhet skema e grabitjeve të “babagjyshëve”. Grupi përdorte automjete të vjedhura
20/12/2014 00:00
Skemë mashtrimi me “azilin”, pranga organizatorit dhe bashkëpunëtorëve
19/12/2014 00:00
Vrasja në shtëpi, Prokuroria ngre akuzë për Flamur Ymerin
19/12/2014 00:00
Tiranë, plagosje me armë zjarri pranë stadiumit “Selman Stërmasi”
19/12/2014 00:00
Gjirokastër, arrestohet 42-vjeçari me 10 kg marijuanë
18/12/2014 00:00
Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Artur Kuliçin
18/12/2014 00:00
Hijet e vrasjeve në Selitë, një predhë që s’iu gjet arma
18/12/2014 00:00
Arrestohet i kërkuari nga drejtësia belge, sekuestrohen armë
18/12/2014 00:00
Tiranë, i zoti i shtëpisë vret me armë zjarri dy grabitës
17/12/2014 00:00
Lushnje, plagos motrën dhe kunatin, shpallet në kërkim
17/12/2014 00:00
Kukës, arrestohen 4 drejtues të Ujësjellës-Kanalizimeve, abuzuan me fondet publike
17/12/2014 00:00
Arrestohet “banda e babagjyshëve”, përgjegjëse për një seri grabitjesh
17/12/2014 00:00
Fushë Prezë, gjyshi vret nipin e më pas veten
16/12/2014 00:00
Korçë, burgim i përjetshëm për vrasësin e katërfishtë
16/12/2014 00:00
Tre vrasje në ditë, hakmarrja dhe krimi në familje trondisin vendin
16/12/2014 00:00
Atentat në aksin rrugor Pukë-Vau i Dejës, qëllohet në drejtim të një automjeti në lëvizje
15/12/2014 00:00