Mbeten në burg 5 protestues. Pas protestës së të shtunës u ndaluan 19 persona
19/02/2019 19:58
Zjarr në kodrat e Patosit, rrezikohen puset e naftës dhe disa banesa
19/02/2019 16:57
Kapen 20 celularë në burgun e Fierit. Ishin fshehur brenda… (Foto)
19/02/2019 16:33
Skandali seksual në Kavajë, Apeli jep vendimin për të miturit
19/02/2019 16:15
Ishte shpallur i zhdukur, gjendet i pajetë 32-vjeçari. Vijojnë kërkimet për shokun e tij
19/02/2019 14:29
Vrau 8 anëtarë të familjes, Prokuroria kërkon burg përjetë për Ritvan Zykajn
19/02/2019 13:33
Kapen armë e drogë, katër në pranga
19/02/2019 11:23
I gjendet tavolinë pokeri në lokal, procedohet penalisht 27-vjeçari
19/02/2019 11:01
Vrau 45-vjeçaren, Krimet e Rënda kërkojnë burg përjetë për autorin
19/02/2019 10:29
Vendosën lodra seksi tek krevati i së ëmës, italianët vrasin shqiptarët
19/02/2019 10:08
Historia e hakmarrjeve mes dy fiseve në Vlorë, 7 vrasje për sherrin e basteve
18/02/2019 19:46
13 në burg për protestën: Zbardhet kërkesa e prokurorisë “shkatërrim të pronës”
18/02/2019 15:15
I dënuar me 8 vite burg, kapet 53-vjeçari i shpallur në kërkim
18/02/2019 12:45
Vrasja e dyfishtë në Vlorë, policia jep detaje të reja
18/02/2019 11:29
Atentati në Vlorë, ja çfarë u gjet brenda makinës së atentatorëve
17/02/2019 15:25
Vlorë, ekzekutohen dy të rinj, plagoset një tjetër. Atentati, për larje hesapesh
17/02/2019 13:10
Superoperacion antidroge në Belgjikë e Zvicër, çmontohet banda shqiptaro-belge
17/02/2019 10:26
Dhuna në protestë, shoqërohen disa persona
16/02/2019 21:53
Protesta, shoqërohet në polici ish-kreu i Policisë Bashkiake
16/02/2019 19:38
Lirimi i Naser Gashit, arrestime në Komisariatin e Kukësit
16/02/2019 17:05
Atentat ndaj një 52-vjeçari në Patos, i plagosuri në Spitalin e Fierit
15/02/2019 22:15