Rasti në Fiks Fare/ Biznesmeni Samir Mane i jep fund mjerimit të familjes Kurti në Bulqizë
17/01/2020 20:40
Gruaja e pastrehë kërkon ndihmë/ Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, po lufton edhe me sëmundjen
17/01/2020 16:30
Kavajë/ Fabrika e dyshekëve në flakë, ishte në pronësi të babit të kryebashkiakut
17/01/2020 00:14
Shqiptarët të pakënaqur me punën/ Mendojnë se paguhen pak, punojnë shumë dhe nuk vlerësohen
16/01/2020 15:43
Sukë/ Fshatin ku s’del njeri në pension! Të moshuarit punojnë në bujqësi
16/01/2020 12:20
Fëmijët që denoncojnë prindërit/ Të lënë vetëm në shtëpi telefonojnë në linjën Alo 116111
16/01/2020 12:18
Elbasan/ “Pritë” në mes të natës, qëllohet me armë zjarri një 23-vjeçar
16/01/2020 08:03
Fiks Fare/ Bulevardi i Ri, nga një anë ndërtohet, nga ana tjetër vidhet
15/01/2020 20:40
Zhbllokohen doktoraturat/ VKM me rregulla të reja për udhëheqësit shkencorë dhe aplikantët
15/01/2020 19:57
Vrau pronarin anglez, arrestohet në Shqipëri dhe ekstradohet në Britani, 24 vjeçari nga Durrësi
15/01/2020 16:00
Gjyqtarja që të liron nga burgu! Enkelejda Hoxha e Krujës ka nxjerrë disa të dënuar nga burgjet
15/01/2020 15:10
Arrestime për tërmetin në Tiranë/ 38 urdhër arreste për ish-kryetarë komunash, ndërtues, kolaudues e drejtues teknik
15/01/2020 00:22
Arrestime në Tiranë për tërmetin. Në pranga ish kryetarë të komunave dhe ndërtues (Emrat)
14/01/2020 18:14
Endrit Doklen e refuzoi edhe Kushtetuesja, por e liroi gjykata e Krujës
14/01/2020 17:37
Hiqen 371 patenta/ Në një javë arrestohen 54 drejtues automjetesh
14/01/2020 16:15
Protesta e parë anti-komuniste/ Përkujtohet në Shkodër revolta e 14 janarit
14/01/2020 15:56
Babai i të akuzuarit për vrasjen në Mallakastër: Sillni tim bir në Mallakastër ta pushkatojnë dhe hedhin në liqen siç hodhën Dritën
14/01/2020 12:32
Fiks Fare/ Vjehrra në pension, bën punën e nuses në shtet
13/01/2020 20:40
Nuk e lanë të shkonte në varrimin e motrës, tenton vetëvrasjen në burg
11/01/2020 15:14
Video/ Ja si duket pas zjarrit Spitali i Durrësit
11/01/2020 08:35
Video/ Zjarr në Spitalin e Durrësit, panik dhe probleme asfiksie për disa pacientë
11/01/2020 07:35