“Covid-19 është një sëmundje tinzare”- Pipero tregon të rejat e fundit nga spitali Infektiv
06/04/2020 21:46
Boris Johnson në terapi intensive, doktor Pipero shpjegon situatën ku ndodhet kryeministri i Anglisë
06/04/2020 21:42
Vajza iu bashkua ekipit që shkoi në Itali, flet mjeku që u infektua nga Covid-19 në Durrës: Tani jam rikthyer
06/04/2020 21:30
Ma shenja në fytyrë nga maska, Manastirliu publikon foton e infermieres: Prova e sakrificës
06/04/2020 21:15
Fiks Fare/ Doktoresha dhe burri i saj polic nuk u karantinuan pas historisë së udhëtimit
06/04/2020 20:55
Shkolla me telefon/ Mësimi realizohet nëpërmjet “whats app” apo “facebook”
06/04/2020 20:49
Rama publikon shifrat e “Pagës së Luftës”: Ja sa punonjës dhe biznese kanë përfituar
06/04/2020 20:49
Era e fortë pushton zonën, sikur të mos mjaftonte karantina fshatra e Lezhës mbeten pa energji prej 48 orësh
06/04/2020 20:40
Dimri nuk largohet/ Zonat e thella janë ende nën pushtetin e dëborës
06/04/2020 20:39
“Burgu, me vendim gjykate”/ Vishaj: Paralajmërimi i Ramës është heqje lirie, pra qëndrim në shtëpi
06/04/2020 20:29
Top Talk: Qeveria  t’u japë sipërmarrjeve vendase fondet e prokuroruara për veshjet e ushtrisë e policisë
06/04/2020 20:28
Mbijetesë me mëshirën e fqinjëve/ 80 vjeçari i izoluar me tre djemtë me probleme mendore
06/04/2020 20:15
COVID-19/ Shenja shprese në Evropë, numri i viktimave…
06/04/2020 20:03
Momenti i arrestimit/ Banorët e Uznovës thyejnë karantinën për të kapur hajdutin, 30-vjeçari zihet ‘mat’ brenda në banesë
06/04/2020 19:49
Rama thirrje qytetarëve të zbatojnë masat e reja shtrënguese: Do të jenë shumë të forta, por…
06/04/2020 19:41
Kreu OBSH në Tiranë, Gonzales paralajmëron: Llogariteni mirë zbutjen e masave shtrënguese!
06/04/2020 19:17
Mes fotove më të mira të ditës, “The Guardian” zgjedh një nga Tirana!
06/04/2020 19:08
Top Talk: Prodhuesit vendas ndezin sirenat e papunësisë. S’marrim kredi për pagat duam bisedime
06/04/2020 19:02
U infektua me CoVid-19, Manastirliu tregon gjendjen shëndetësore të mjekut Roland Xhaxho
06/04/2020 18:52
Sapo mposhti koronavirusin, befason mjeku Dhimitër Kraja: Do rikthehem në shërbim
06/04/2020 18:36
Lufta kundër CoVid-19/ Porositen 30 mijë teste të reja, Shqipëria pjesë e studimit klinik të OBSH për kurimin e koronavirusit
06/04/2020 18:07