Tiranë/ Makina përplas 15 vjeçarin, detajet e para
13/08/2020 21:40
Në 23:00 mbyllet kufiri në Kakavijë/ Të inatosur qytetarët i bien borive, me mijëra do e kalojnë natën jashtë
13/08/2020 20:21
Nisma e SHBA, “Rrjeti i Pastër”/ Telekom Albania i jep Shqipërisë statusin e vendit të parë në rajon që i bashkohet
13/08/2020 20:01
Ulet ndjeshëm numri i lindjeve/ Bonusi për çiftet e reja nuk po jep efektin e dëshiruar
13/08/2020 19:48
Operacion në Tiranë/ Policia kap 4 persona, mes tyre dhe shoku i Laert Haxhisë
13/08/2020 19:28
Elbasan/ Po transportonte 34 shtetas të huaj nga vendet e treta, arrestohet 40 vjeçari
13/08/2020 18:52
Marrëveshja mes Izraelit dhe Emiratet e Bashkuara Arabe/ Rama: Frymëzuese, shembull për bashkëpunim
13/08/2020 18:40
Dëbohet nga Shqipëria agjenti sekret i Iranit, Ehsan Bidi
13/08/2020 17:32
Covid i merr jetën mësuesit nga Rrësheni/ Shahini: Lajm i hidhur, të ruhemi nga ky virus i pabesë
13/08/2020 17:24
Ndërron jetë kolonel Neshat Shena, ministrja Xhaçka njofton lajmin e hidhur
13/08/2020 17:06
Policia në aksion/ Ndëshkohen 561 drejtues mjetesh për parakalime të gabuara dhe manovra të rrezikshme (detajet)
13/08/2020 16:36
Të dënuar për trafikim narkotikësh dhe jo vetëm/ Kush janë 3 të targetuarit e radhës nga OFL
13/08/2020 16:19
Covid-19/ MSH: 5 viktima dhe 154 raste të reja në 24 orët e fundit
13/08/2020 16:10
Mbyllet hetimi për “Toyota Yaris”/ Kapja e 3.4 mln eurove, akuza vetëm për mosdeklarim të parave në kufi
13/08/2020 15:44
Radhë kilometrike në Kakavijë/ Të gjithë nxitojnë të ikin pa nisur karantina më datë 16 gusht
13/08/2020 15:34
Në radhë për kimioterapi/ Më pak dyndje tek Onkologjiku, por pa distancim social
13/08/2020 15:28
U kurua në Turqi? Pas shërimit nga Covid-19, rrëfehet Veliaj: Kam nxjerrë mësime nga kjo histori
13/08/2020 15:22
Vetëvritet 29-vjeçari me Covid-19/ U hodh nga dritarja e spitalit, kaloi kriza paniku gjatë natës
13/08/2020 15:04
Tiranë/ Bie nga lartësia, humb jetën roja i një pallati në ndërtim
13/08/2020 14:40
Familja shqiptare, aksident në Itali/ 2-vjeçarja shpëton, prindërit në gjendje kritike!
13/08/2020 14:30
Gruan ia kërcënuan me armë/ Si iu vodh Audi Q5-a shqiptarit me pushime në Durrës
13/08/2020 14:20