Sport
Ancelotti “i fiksuar” me mbrojtësin e Barcelonës, Everton gati të paguajë 25 milionë euro
Aulas: Idiotët vendosën ndërprerjen e kampionatit, ndaj Juves me “këmbë të lidhura”
Massa: Schumacherin e kam shumë mik, gjendja e tij shëndetësore është e komplikuar
Sport
Goli i anuluar që çoi 328 tifozë në vdekje
Arrihet marrëveshja me drejtuesit, futbollistët e Vllaznisë dalin nesër në stërvitje
Man. United negocion me Estudiantes për shitjen e mbrojtësit argjentinas
Ndeshja e polemikave të mëdha, Liverpool-Atletico u ka kushtuar jetën 41 personave
Sport
Werner i ‘magjishëm’, tripletë ndaj Mainz
Lila zbulon kushtin që i ka vendosur komshiut Sadiku, ‘mos më trokit për farë kosi”
Basha drejt Greqisë, e kërkon Panathinaikos!
Spanjë, rinis La Liga/ Qeveria spanjolle jep lejen për në datën 8 qershor
Sport
E diela ofron tri sfida emocionuese, spikat Mainz-Leipzig
Haaland shikohet si pasuesi i Ronaldos tek Juventus
Asnjë rast pozitiv, Milani nga e hëna vijon stërvitjen në grup
Bayerni makineri, shkatërron 5-2 Eintrachtin dhe shkon i qetë në transfertën e Dortmundit
Sport
Sherr mes Georginës dhe vjehrrës? Flet për herë të parë nëna e Ronaldos
Befason tenisti i famshëm: Bëj seks çdo javë me tifozet mia
Dortmundi s’pyet as për “ujqërit”, frymëmarrje për Werderin e Rashicës
Federata Franceze vendos: Ligue 1 nis më 22 gusht
Sport
Yaya Toure transferohet në Brazil te Vasco da Gama por me një kusht!
Naomi Osaka kalon veteranen Serena Williams dhe bëhet sportistja më e paguar në glob