“Përballja e kryesuesve” në Superiore, Skënderbeu pret Flamurtarin
08/02/2018 15:39
Di Biagio rikthen “armatën e vjetër” tek Italia
08/02/2018 14:06
Rebelohet Mahrez. Nuk paraqitet në stërvitjet e Leicester prej një jave
08/02/2018 14:01
Toronto rrëmben yllin holandez dhe një “dhuratë” për tifozët
08/02/2018 13:54
Dybala lë Juventusin! E “spiunon” qiradhënësi
08/02/2018 11:51
Guarin lutje Interit: Më ktheni në “shtëpi”
08/02/2018 11:32
Depay? Milanit i duhen 20 milionë euro
08/02/2018 11:12
Kupa e Mbretit, Sevilla kalon në finale pasi mposht Leganesin
08/02/2018 09:00
E “blinduan” me klauzolë faraonike, Zidane kërkon ta shesë
07/02/2018 18:32
Tensione te Lacio pas humbjes me Genoan. Anderson, sherr me Inzaghin
07/02/2018 18:15
E përjashtoi Marseja për shqelmin “alla Cantona”, do të luajë te West Ham
07/02/2018 18:05
“Calciopoli” në Spanjë? Gabi, Herrera, Aguirre mes të dyshuarve për trukim
07/02/2018 17:38
Neymar, 37 mln euro nga PSG? Rrjetet sociale “i ofrojnë” 34 mln në muaj
07/02/2018 17:31
Messi-Roccuzzo, së shpejti vjen në jetë Ciro
07/02/2018 16:52
Fisku spanjoll nuk fal as Sanchezin, dënim me kusht për 16 muaj
07/02/2018 16:22
FSHF, zgjidhen 9 anëtarët e Komitetit Ekzekutiv
07/02/2018 16:02
Barça, akord prej 57 mln euro me turqit e “Beko”-s…vetëm për stërvitjen
07/02/2018 15:55
Zv.presidenti i UEFA-s, Surkis: Proces demokratik e transparent
07/02/2018 14:52
Zgjedhjet në FSHF, Fino: Jo i zhgënjyer! E prisja rezultatin e një procesi të parregullt
07/02/2018 13:28
Duka merr mandatin e 5-të, Fino e uron – VIDEO
07/02/2018 13:22
Fino: Futbolli shqiptar i sëmurë, ta fusim në një etapë të re
07/02/2018 11:35