Trajnerët më të paguar sipas “France Football”. I pari “Special”, Italia dominon
27/04/2018 14:59
Merkato mes milionave. Vera e nxehtë e futbollit anglez
27/04/2018 14:53
Karriera fantastike e Andres Iniestës në foto
27/04/2018 14:29
Emery: Do të iki nga PSG në fund të sezonit
27/04/2018 14:09
Vjen Reina, Milani vendos çmimin për shitjen e Donnarummës
27/04/2018 14:05
Zyrtare: Andres Iniesta largohet nga Barcelona
27/04/2018 13:57
Atletico Madrid, Simeone rrezikon dënim të rëndë
27/04/2018 13:39
“Luani i Babilonisë”, një stadium rekordesh vetëm prej një basti
27/04/2018 13:38
Ku ishin trajnerët e sotëm të Premier League, kur Wenger i bashkohej Arsenalit?
27/04/2018 12:47
“Këtë fanelë nuk do ta heq kurrë më” (Foto)
27/04/2018 12:08
Zbuloni brendësinë e “Allianz Arena” (Foto)
27/04/2018 11:29
Pasioni s’ka gjini, femrat në Tiranë sfidojnë meshkujt edhe në futboll
27/04/2018 10:45
Mourinho mbrohet e fajëson Chelsean: Unë e bleva, nuk e shita Salah
27/04/2018 10:43
Ancelotti vendos kushtet: 5 milionë euro, Pirlo, djali dhe dhëndri në staf
27/04/2018 08:37
Pas seancës në Apelin e UEFA-s, reagon zyrtarisht Skënderbeu
27/04/2018 02:07
Candreva lëshon sfidën: Fitojmë për Championsin dhe tifozët
27/04/2018 00:19
Marseille, hap të sigurt drejt finales
26/04/2018 23:02
Arsenal dominon gjithçka, Atletico rrëmben barazimin në Londër
26/04/2018 22:56
“Eliminoi” Juventusin, flet për herë të parë arbitri…
26/04/2018 18:40
Skënderbeu, me sytë nga CAS. 6 orë pyetje në UEFA, dëshmojnë lojtarët kyç
26/04/2018 17:01
E bujshme! Manjati ofron 800 mln paund për blerjen e “Wembley”-t
26/04/2018 15:45