Shëndeti
Tipi i gjakut më rezitues ndaj sëmundjeve tumoriale
Përse nuk shfaqet Covid-19? Mjekët e shpjegojnë me klimën dhe imunitetin e krijuar
Shëndetin e syve mund ta mbrosh duke ngrënë mëngjes
Shëndeti
Hekur dhe vitaminë C, kombinimi ideal kundër rënies së flokut
A është gripi sezonal më i rrezikshëm se koronavirus? Ja çfarë thonë ekspertët
Ushqimet që ndikojnë në rrahjet e zemrës – cilat e normalizojnë
Koronavirusi, mund të mbetet mes nesh për një kohë të gjatë
Shëndeti
Shqipëria pa koronavirus/ Përfaqësuesi i OBSH-së: Nuk po i japim dot shpjegim
Krijohet testi i ri i Covid-19/ Rezultati, vetëm me një frymëmarrje!
8 teknika të trupit dhe trurit kundër dhimbjeve
Kurat natyrale dhe medikamentet, ja përse nuk duhen përzier kurrë
Shëndeti
Grupet e gjakut dhe lidhja e tyre me sëmundje të caktuara
Vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës/ Ushqimet ku gjenden
Vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës – ushqimet ku gjenden
Bilanci i koronavirusit në Itali, 79 viktima e 2263 të prekur
Shëndeti
Nëse flini të uritur do të prekeni nga kjo sëmundje
Të gjithë i kemi në shtëpi dhe ato shkaktojnë astmë
Zbulohet cili lloj i gjakut është më rezistues ndaj kancerit
​Dobitë nga konsumimi i thanave
Shëndeti
Shqipëria, asnjë me koronavirus/ Më shumë i dëmshëm gripi i zakonshëm. Në spital 186 raste të rënda
Kurat natyrale dhe medikamentet, përse nuk duhen përzier kurrë