Arabia Saudite po përgatit një raport, ku pranon vrasjen e gazetarit Khashoggi
16/10/2018 05:01
Kanadaja legalizon kanabisin, studentët mësojnë kultivimin në vazo
16/10/2018 04:19
Macron: Gati të ofrojmë ndihmën tonë për denuklearizimin e Koresë së Veriut
16/10/2018 02:53
Interi shtyn për transferimin e lojtarit të momentit në Itali
16/10/2018 02:07
Kisha Ortodokse Ruse vendos shkëputjen nga Patriarkana e Stambollit
16/10/2018 01:26
Italia miraton buxhetin e kontestuar, Conte: E dërguam në BE për miratim
16/10/2018 00:43
Zhdukja e Khashoggit, Pompeo niset drejt Arabisë Saudite
16/10/2018 00:05
Anglia befason Spanjën, shqiptarët asist në fitoren e Zvicrës
15/10/2018 23:34
Kotzias përforcon Tsiprasin, mesazh Shkupit: Pa “Prespën” s’ka NATO dhe BE
15/10/2018 23:07
Open/ “Babalja” përlotet: Nuk trembem, por kam frikë për familjen
15/10/2018 22:58
Avokati: Ekstradimi mund të shqyrtohet, por “Babalja” nuk mund të riarrestohet
15/10/2018 22:52
“Open”, Babalja flet për Fredi Alizotin: Gënjen, atij jepi dy birra dhe…
15/10/2018 22:14
Open/ “Babalja” tregon kush është Taulanti në përgjimet e Alizotit
15/10/2018 22:00
Albert Veliu sqaron për “Open”, rolin e Fredi Alizotit në audiopërgjim
15/10/2018 21:50
“Open”/ Rrëfimi i “Babales”: Nuk trembem nga burgu. Ja oferta që më bënë
15/10/2018 21:48
Open/ “Babalja”: Audiopërgjimi është i vërtetë! I qëndroj deri në vdekje
15/10/2018 21:30
Babalja për “Open”: Ndihem i kërcënuar nga vetë shteti shqiptar
15/10/2018 21:21
Babalja rrëfehet për “Open”: Nuk e dija që Olldashi ishte gazetar
15/10/2018 21:10
Nëna me 6 urdhra mbrojtjeje denoncon. 5-vjeçari rrëfen: Babi më rreh me thupër
15/10/2018 20:53
Makina humb kontrollin, bie nga ura në Elbasan-Peqin, një i vdekur
15/10/2018 20:40
Studentja në karrige me rrota/ Historia e Eligertës, e paralizuar që 9-muajshe
15/10/2018 20:28