Sëmundja “gjuha e kaltër“ dyshohet se ka prekur edhe Kosovën
03/08/2020 16:54
Nesër hapen çerdhet private në Fushë- Kosovë
03/08/2020 16:21
Kosovë/ ​7 të vdekur dhe 250 raste të reja me Covid-19
03/08/2020 15:33
Shumë çerdhe private rrezikojnë të falimentojnë, kërkojnë që sa më shpejtë të nisin punën
03/08/2020 15:26
​Kuçi e Dumoshi koordinohen të shtyjnë përpara projektin e Teatrit të Operës dhe Baletit
03/08/2020 14:55
​Kosovë/ Infermierët dhe mamitë dorëzojnë uniformat: Turni i natës të paguhet 36 euro
03/08/2020 10:28
​U kritikua që nuk respektoi protokollin/ Reagon kryeministri Hoti: Në momentin që jam testuar, jam izoluar!
03/08/2020 09:42
Kusari-Lila: Pas testimit Hoti nuk u vetëizolua, një arsye më tepër për ta shkarkuar
03/08/2020 09:05
​Kryeministri Hoti rezulton pozitiv me Covid-19
02/08/2020 21:31
Kosovë/ ​Vdes edhe një person me Covid-19
02/08/2020 19:40
Kosovë/ Mbi 400 pacientë me COVID-19, të shtrirë në QKUK dhe spitale
02/08/2020 16:34
Kosovë/ ​9 të vdekur dhe 245 raste të reja me Covid-19
02/08/2020 15:20
“Kam temperaturë shumë të madhe, më ka humbur fuqia”/ Veterani i UÇK-së preket nga covid: E pesta ditë dhe flaka më doli
02/08/2020 14:27
Kosovë/ Thirrje për kujdes ndaj virusit të Nilit Perëndimor
02/08/2020 14:15
“​Policia e Shqipërisë ndalon veteranin e UÇK-së pas fletë arrestit në Interpol nga Serbia”/ Reagon PD: Thikë pas shpine Kosovës
02/08/2020 12:31
​Të rinjtë në Mitrovicë “harrojnë” virusin dhe mblidhen për t’u argëtuar
02/08/2020 09:37
Gjilani nga e hëna do të hapë çerdhet dhe palestrat
01/08/2020 18:29
Kosovë/ ​Nga e hëna nis licencimi i laboratorëve privatë për realizimin e testeve serologjike
01/08/2020 18:16
​Haxhiu: S’ka dialog me Serbinë pa zgjedhje demokratike paraprakisht
01/08/2020 17:04
Smajl Latifi reagon pas vdekjes së vëllait nga koronavirusi
01/08/2020 17:02
​Vetëvendosje: Hoti po e çon Kosovën drejt katastrofës humanitare
01/08/2020 16:51