“Mos do të na qëllosh?”/ Pyetja prekëse e thënë nga një vogëlushe në drejtim të policisë gjatë protestave në SHBA
04/06/2020 20:18
FOTO/ Tronditëse! I riu afro-amerikan dhunon barbarisht një person
04/06/2020 20:05
Mbulimi i fytyrës bëhet i detyrueshëm në transportin publik në Britani
04/06/2020 19:59
E tmerrshme/ Gruaja maskaron 60 vjeçarin, policia e gjen duke pirë kafen e mëngjesit e mbuluar në gjak
04/06/2020 19:15
Fundosen 8 ndërtesa! Rrëshqitje masive dheu në detin e Norvegjisë
04/06/2020 18:36
Itali/ Statistikat e CoVid-19, 88 të vdekur dhe 177 raste të reja
04/06/2020 18:32
Madeleine McCann; Policia gjermane zbulon pedofilin që ka vrarë 3 vjeçaren në 2007
04/06/2020 18:16
Foto/ Të gjithë në gjunjë, Britania e Madhe solidarizohet me vdekjen e Floyd-it
04/06/2020 17:55
Publikohen fotot e arrestit të policëve të akuzuar për vrasjen e George Floyd
04/06/2020 17:55
Pamjet e pabesueshme të fisit kanibal/ Pijnë nga kafkat e të vdekurve t’u lidhur me Zotat
04/06/2020 17:16
Nuk respektuan distancimin social, dy policet “kritikohen” pas fotove në rrjete sociale
04/06/2020 16:51
Shefi i Pentagonit sfidon Trump-in: Nuk përdorim forcën mbi protestuesit!
04/06/2020 16:43
Meghan Markle: Jeta e George Floyd ishte e rëndësishme
04/06/2020 16:36
OBSH “del bllof” me hidroksiklorinën, rinisin testimet!
04/06/2020 16:26
Shqetësohet India: Kina po lëviz trupat në kufi!
04/06/2020 16:22
Lajçak në qershor viziton Prishtinën e Beogradin/ Pritet marrëveshje, pa prekje të kufijve!
04/06/2020 16:17
Turqia planifikon rikthimin e fluturimeve me 40 shtete brenda muajit
04/06/2020 15:43
Shefi i Pentagonit sfidon presidentin për përdorimin e forcave aktive në protesta
04/06/2020 15:30
Pacientët me koronavirus po kurohen në plazh (FOTOT)
04/06/2020 15:10
Historia e errët e ishullit të braktisur midis një parajse në Karaibe (FOTO)
04/06/2020 15:04
Gates për vaksinën, të shpërndahet në bazë globale
04/06/2020 13:44