Në luftë me virusin! Sa viktima u shënuan 24 orët e fundit në Brazil dhe Meksikë
02/07/2020 10:16
Rritet numri i të prekurve nga COVID-19/ Luksemburgu ashpërson masat!
02/07/2020 09:45
“Pandemia po përshpejtohet”/ OBSH del me një tjetër paralajmërim!
02/07/2020 09:34
“Merkel ka 6 muaj kohë për…”/ Presidencë në kohën e Koronës, analiza e “DW”: Gjithçka është ndryshe
02/07/2020 09:30
SHBA: Zyrtarët më të lartë të zbulimit do të informojnë Kongresin për pagesat e dyshuara ruse
02/07/2020 09:14
Rekord i zi në SHBA, 50 mijë e 203 raste të reja me Covid-19 brenda një dite
02/07/2020 07:55
Pentagoni: Talibanët kanë lidhje të ngushta me një bashkëpunëtor të Al-Kaidas
02/07/2020 06:45
Pompeo: Ligji i ri kinez për Hong Kongun, “një fyerje ndaj të gjitha vendeve”
02/07/2020 04:25
Uashingtoni mbështet mbylljen e bareve ndërsa përhapet COVID-19
02/07/2020 04:04
SHBA, shtim rekord i rasteve të reja me koronavirus
02/07/2020 03:41
Rusia i hap rrugën Putinit të qeverisë deri në 2036
02/07/2020 03:16
Seattle/ Policia nis zbrazjen e zonës së protestave
02/07/2020 02:50
Studimi/ Suedi, imunitet ndaj Covid-19 edhe pa antitrupa
02/07/2020 02:28
Sondazhet në pikiatë, mund të tërhiqet Trump nga gara presidenciale?
02/07/2020 02:07
Facebook/ Mbi 400 marka pritet ta bojkotojnë
02/07/2020 01:46
Erdogan kunëdr medias sociale, përgatit ligj për ti kontrolluar ose mbyllur
02/07/2020 01:24
Debati për statusin e Shën Sofisë/ SHBA në krah të Greqisë: Turqia ta mbajë muze
02/07/2020 00:25
Shifra rekord/ Në SHBA situata del jashtë kontrollit, 47 mijë te infektuar brenda një dite
01/07/2020 22:50
Sportet e luksit/ Rinisin garat me gamilje në Emiratet e Bashkuara, pas pesë muaj ndalesë
01/07/2020 21:53
Misteri i varrit 500-vjeçar, fëmijët varroseshin bashkë dhe gojën ia mbushnin me monedha
01/07/2020 21:50
FOTO/ Gazetarja e CNN grabitet në transmetim live, autori i vendos thikën
01/07/2020 21:42