Serbia nuk bindet, blen sërish armatime nga Rusia pavarësisht kërcënimeve për sanksione
23/02/2020 22:24
Pamje apokaliptike në Spanjë/ Ishujt Kanarie goditen nga një stuhi rëre, paralizohet trafiku ajror
23/02/2020 22:12
Coronavirus/ Ja çfarë thotë ministria e Shëndetësisë në Itali për të shmangur infektimin
23/02/2020 21:59
Qentë takohen me arushën në Kaliforni, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit
23/02/2020 21:38
Koronavirusi/ Rumania ultimatum: 14 ditë në karantinë për këdo që vjen nga Veneto dhe Lombardia
23/02/2020 21:17
Koronavirusi/ Çmimi i një maske rritet me 1700%
23/02/2020 20:52
Të bësh tregti me koronavirusin, markat e njohura në Milano prodhojnë maska mbrojtëse
23/02/2020 20:37
Koronavirusi/ Jordania ndalon hyrjen e shtetasve nga Kina, Koreja e Jugut dhe Irani
23/02/2020 20:35
Tërmeti në kufirin Turqi-Iran, reagon ministri turk i Shëndetësisë: Nëntë të vdekur dhe 37 të plagosur
23/02/2020 19:22
Bilanc tragjik në Iran, koronavirusi vret dy persona të tjerë
23/02/2020 19:02
Mjekët dhe infermierët në Itali të dërrmuar: Turne stërmunduese dhe izolim
23/02/2020 18:56
Virusi godet ekonominë italiane, qeveria: “Plan Marshal” për bizneset
23/02/2020 18:36
Trump: Ambasadori Grenell do të vazhdojë angazhimin në bisedimet Kosovë-Serbi
23/02/2020 18:30
Rëndohet bilanci i të prekurve nga koronavirusi edhe në Britani, erdhën të infektuar nga anija në Japoni
23/02/2020 18:18
Frika pushton botën! Koronavirusi/ 2461 persona humbin jetën, rreth 79 mijë të infektuar
23/02/2020 11:50
Tërmet me magnitudë 5.7/ Mëngjes ferri për Turqinë, 8 persona humbin jetën
23/02/2020 11:18
Sanders kundër çdo ndërhyrje të Rusisë në zgjedhje
23/02/2020 07:51
Rritet bilanci/ Shkon në 79 numri i të prekurve nga koronavirusi në Itali, ndalohet hyrja dhe dalja në disa qytete
23/02/2020 07:27