Konfirmohen tre raste të tjera me CoVid 19/ Nënë me dy vajzat pozitiv, babai negativ

01/04/2020 21:54

Tre raste të reja me CoVid 19 janë konfirmuar në Elbasan. Bëhet fjalë për një zonjë rreth 53 vjeçe dhe dy vajzat e saj.

Ndërsa bashkëshorti i zonjës ka dalë negativ.

Mësohet se zonja është punonjëse në një filial banke. Nesër pritet të vendosen hapat në vijim për punonjësit e tjerë të bankës.

FOTO GALERI
1/25

Top Channel