Foto/ Fanse e Messit dhe Ronaldos, njihuni me modelen që po ‘çmend’ rrjetin
21/02/2020 23:53
Bayerni mposht me vështirësi Paderborin me dyshen Gnabry-Lewandowski
21/02/2020 23:38
Napoli përmbys Brescian në “Rigamonti”, prek zonën europiane
21/02/2020 22:55
Ivanka gjithmonë në qendër të vëmendjes, këtë herë model i një nëne të përkushtuar
21/02/2020 22:49
Halili: Tirana i ka patur lojtarët, ndërhyj, por vendos stafi
21/02/2020 22:36
Ironia e fatit/ Burri pëson sulm kardiak dhe vdes gjatë një interviste për shërbimin e dobët shëndetësor
21/02/2020 22:13
Batha, pa eufori: S’kemi arritur ende asgjë, Tirana ka kthyer harmoninë
21/02/2020 22:02
Doktorët donin ta fusnin në institucion, vajza me sindromën Down bëhet top-modele
21/02/2020 21:59
Tronditëse/ Babai shkund për vdekje të bijën 14-muajshe
21/02/2020 21:51
10 njerëz që vështirë të besohet se janë të vërtetë
21/02/2020 21:45
Kendall Jenner Bella Hadid tentojnë të trondisin në Milano, me këmbë e taka të gjata
21/02/2020 21:39
I dashuri e filmoi nudo dhe i postoi në faqet porno, gruaja e mësoi vetëm kur shumë burra i kërkonin seks
21/02/2020 21:25
Cili do të dilte fitimtar në një luftë në ajër mes gjuajtësve elitarë të Kinës dhe SHBA, J-20 vs F-22
21/02/2020 21:20
Karnavalet kineze në zemër të Bavarisë
21/02/2020 21:20
Foto/ Njerëzit gjejnë sozitë e tyre në vendet më të çuditshme
21/02/2020 21:09
Siri, avionë të paidentifikuar godasin objektiva pranë bazës më të madhe ruse
21/02/2020 20:58
Fiks Fare\ Nuk ç’regjistron dot të vdekurin, Fiksi zgjidh problemin për 4 orë
21/02/2020 20:54
Fiks Fare/ Mjeku popullor që shëron me të prekur. 5000 euro për të ngelur shtatëzanë
21/02/2020 20:52
Hoteli prej akulli/ Të flesh në temperaturën -5 gradë
21/02/2020 20:46
Rama po largohej, banorët e ndalin. “Po të hedhin hi syve, po i mbushin pallatet me shkumë”. Kryeministri: Me çfarë ta mbushi?
21/02/2020 20:40
Përhapja e Koronavirusit/ Pas Kinës shqetëson Koreja e Jugut
21/02/2020 20:37