Kapen një ton kokainë/ Nga Shqipëria në Greqi, arrestohen dhe tre shqiptarë

25/01/2020 12:55

Mëngjesin e sotëm policia ka ndaluar një sasi kokainë prej një 1 ton dhe 180 kilogramë e pastër.

Ajo ka mbërritur në vendin fqinj nga Shqipëria dhe origjina është republika domenikane.

Detaje në lidhje me këtë ngarkesë ka dhënë gazetari i Top Channel, Artur Bibe.

 

Top Channel