Puthje dhe përqafime/ Obama nuk përmbahet, urim special për ditëlindjen e Michelle

17/01/2020 18:09
WASHINGTON, DC - JANUARY 21: U.S. President Barack Obama and first lady Michelle Obama dance together during the Comander-in-Chief's Inaugural Ball at the Walter Washington Convention Center January 21, 2013 in Washington, DC. Obama was sworn-in for his second term of office earlier in the day. (Photo by Chip Somodevilla/Getty Images)

Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama i ka uruar ditëlindjen partneres së tij Michelle në një mënyrë mjaft të veçantë.

Ai ka publikuar disa foto ku shikohet duke u puthur dhe përqafuar me bashkëshorten sikur të ishin akoma në adoleshencë.

Obama është presidenti i parë me ngjyrë në histori të SHBA-ve dhe është një ndër presidentët më të dashur pa ka pasur ndonjëherë Shtëpia e Bardhë.

Top Channel