Meta në Open/ Ambasadorët lecka të Ramës, kush mbron Dvoranin për Gjykatën Kushtetuese është i korruptuar

19/11/2019 00:29

Në emisionin Open në Top Channel të gazetares Eni Vasili, Presidneti i Republikës ishte tejet i ashpër me disa ambasadorë.

Meta deklaroi se Soreka është ndër përgjegjësit për situatën me Gjykatën Kushtetuese.

Meta tha se Lu, i kishte kërkuar falje sepse PS e dezinformonte.

Meta foli për ambasadorë të korruptuar dhe se do të kërkonte hetime për ta.

Top Channel