Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”. Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri.

“Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”, do të jetë një prej këngëve që do të këndohet nga Era.

Këngëtarja nga Kosova do të performojë edhe dy këngë të reja për tifozët që do të jenë të pranishëm në stadium.

  Detaje nga inaugurimi i “Air Albania Stadium”, këngëtaret që do këndojnë himnet e Shqipërisë dhe Francës

  Presidenti i UEFA-s në Tiranë për “Air Albania Stadium”; Rama dhe Ceferin me fjalime në ceremoni

Top Channel