Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në stadiumin “Air Albania”, bashkë me djalin e tij Zaho dhe bashkëshorten Linda Rama.

Në orën 20:45 do të zhvillohet në stadiumin e ri ndeshja Shqipëri-Francë.

Vijon…

FOTO GALERI
1/8

Top Channel