Viktoria e Devid Bekam e shitën shtëpinë e tyre në Los Anxhelos për rreth 9 milionë dollarë më shumë se ç’e kishin blerë 10 vite më parë. Megjithatë, ata vazhdojnë ende të jetojnë në luks kur shkojnë në SHBA.

Devid Bekam, bashkëshortja Viktoria Bekam dhe katër fëmijët e tyre paguan 22 mijë euro qira për një muaj, teksa vizituan Los Anxhelosin vitin që shkoi.

Shtëpia që morën në Beverli Hills është mbi kodër, dhe siç mund ta shihni nga fotot, ofron një luks vërtet të veçantë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel