Një aksident i rëndë është shënuar në Mirditë ku raportohet se një person ka ndërruar jetë.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Gëziq dhe si pasojë një këmbësor ka humbur jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin.

Top Channel