Vazhdon të jetë e tensionuar situata tek “Unaza e Re” ku IKMT ka nisur aksionin për prishjen e banesave.

Mësohet se nga përleshja mes banorëve dhe policisë janë plagosur 2 banorë dhe janë lënduar 2 efektivë policie.

Ndërkohë që policia ka shoqëruar disa persona në komisariat të cilët u përpoqën të bllokonin aksionin e IKMT-së.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel