Mbrëmjen e kaluar në fshatin Dunicë të Pogradecit, ku një 40-vjeçar, pronar i një lokali, është dhunuar nga tetë persona, pasi kishin konsumuar pije alkoolike aty.

Erjon Çollaku është goditur nga disa persona që më herët kishin konsumuar alkool në lokalin e tij.

Ata ishin larguar dhe janë rikthyer në momentin që ai po mbyllte lokalin, duke goditur atë dhe thyen edhe xhamat e lokalit.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel