Një aksident ka ndodhur në qendër të qytetit të Beratit në vendin e quajtur “Axhensi”. Një 60-vjeçar i cili po udhëtonte me biçikletën ka humbur kontrollin dhe është përplasur më një makinë tip Benz.

Shtetasi me iniciale E.H është dërguar në Spitalin Rajonal të Beratit ku mësohet se ka pësuar disa fraktura dhe shembje në trup dhe mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Ekspertët po punojnë për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel